VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

Teva Pharmaceuticals Starszy Specjalista ds. Zarządzania Obiektami in Kraków, Poland

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Obiektami

Data: 2022-06-09

Lokalizacja: Kraków, PL, 31-546

Firma: Teva Pharmaceuticals

Kim jesteśmy

Należymy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych, a za sukcesem naszej organizacji stoją nasi pracownicy. Nasze zespoły na całym świecie każdego dnia opracowują, produkują i dostarczają leki dla blisko 200 milionów pacjentów. W Polsce Teva należy do liderów rynku farmaceutycznego, zapewniając dostęp do leków we wszystkich najważniejszych obszarach terapeutycznych takich jak kardiologia, diabetologia, pulmonologia, onkologia czy leczenie bólu. W Teva staramy się zapewnić środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się zmotywowani, wiedząc jak cenny wkład wnoszą w pomoc innym ludziom. Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój, poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju wewnątrz firmy!

Zakres obowiązków

• rozliczanie kontraktów wchodzących w skład tzw. usług miękkich takich jak: ochrona, sprzątanie, transport wewnętrzny, utrzymanie zieleni, pralnia, szwalnia, etc.

• udział w przygotowaniu planów budżetowych

• sporządzanie miesięcznych rezerw kosztów z obszaru FM (Facility Management)

• przygotowywanie zamówień na usługi i materiały

• obsługa systemów rozliczeniowo- księgowych, oraz platform udostępnionych przez Zleceniobiorców

• nadzór nad realizacją kontraktów wchodzących w zakres działania działu FM

• rozliczanie kosztów na poszczególne wydziały w zakresie: telefonii komórkowej, urządzeń drukujących, materiałów biurowych, usług kurierskich i pocztowych, floty samochodowej etc.

• uczestnictwo w inicjatywach/projektach międzywydziałowych i korporacyjnych

• nadzór nad Najemcami: przygotowywanie zleceń do fakturowania za czynsz i opłaty dodatkowe

• gospodarka używanymi meblami i sprzętem biurowym

Twój profil

• wykształcenie - minimum średnie

• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związanym z rozliczeniami i administracją

• wcześniejsze doświadczenie w Facility Management, a także znajomość Ariba i SAP będą atutem

• znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel

• znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

• samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy

• umiejętność pracy w zespole

• komunikatywność

Dlaczego Teva

• zatrudnienie na umowę o pracę w zakładzie o dogodnej lokalizacji

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

• najwyższe standardy bezpieczeństwa

• pakiet benefitów obejmujący między innymi darmową opiekę medyczną, kartę benefit, fundusz socjalny, przyzakładową stołówkę, program emerytalny i kilka innych

Funkcja

Administracja

Weryfikacja przed zatrudnieniem

Wszystkie oferty pracy w Teva Polska są poprzedzone tzw. weryfikacją Kandydatów. W przypadku wszystkich Kandydatek i Kandydatów, którzy przeszli do ostatniego etapu rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja przekazanych w procesie rekrutacyjnym danych, o ile uzna się to za konieczne. Bardziej szczegółowe informacje Kandydaci otrzymają przed rozpoczęciem procesu weryfikacji.

Jesteś pracownikiem Teva?

Jesteś pracownikiem TEVA? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem TEVA, prosimy o aplikowanie za pośrednictwem wewnętrznej strony poświęconej karierze zawodowej, dostępnej w Employee Central. W ten sposób Twoja aplikacja będzie traktowana priorytetowo. Będziesz mogł również zobaczyć stanowiska, które są dostępne wyłącznie dla pracowników TEVA. Użyj poniższego linku, aby wyszukać dostępne stanowiska oraz zaaplikować: Internal Career Site

• Wewnętrzna strona poświecona karierze jest również dostępna poprzez sieć domową. Jeśli masz problemy z dostępem do konta EC, skontaktuj sie z lokalnym działem HR/IT.

Zobowiązanie na rzecz zapewnienia równych szans zatrudnienia w Teva

Teva zobowiązuje się do zapewniania równych szans zatrudnienia. Globalna polityka Teva zapewnia równe szanse zatrudniania bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, niepełnosprawność, ciążę, stan zdrowia, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie, narodowość i pochodzenie etniczne czy też jakikolwiek inny prawnie uznawalny status, który podlega ochronie według obowiązującego prawa.

Teva Pharmaceuticals is committed to equal opportunity in employment. It is Teva's policy that equal employment opportunity be provided without regard to age, race, creed, color, religion, sex, disability, pregnancy, medical condition, genetic information, marital status, sexual orientation, gender identity or expression, ancestry, national or ethnic origin, citizenship status, military status or status as a disabled or protected veteran, or any legally recognized status entitled to protection under applicable federal, state, or local laws.

EOE including disability/veteran

DirectEmployers