VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

Cummins Inc. Brygadzista/Mechanik w Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników Cummins in Malopolskie, Poland

DESCRIPTION

Firma Cummins - amerykański koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych zatrudni Brygadzistę/ Mechanika do nowoczesnego Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników o dużej mocy w Modlniczce (okolice Krakowa).

Zakres obowiązków:

  • Nadzór, organizacja oraz koordynacja pracy techników/ mechaników w zespole.

  • Odbudowa oraz regeneracja silników wysokoprężnych (19 – 78l) o dużej mocy.

  • Nadzór nad jakością wykonywanej pracy.

  • Demontaż, montaż, czyszczenie oraz weryfikacja komponentów silnika.

  • Przeprowadzanie testów silnika zgodnie z zachowaniem standardów jakości.

  • Wykonywanie czynności zgodnie z wymaganym cyklem pracy lub zdefiniowanym standardem inżynieryjnym.

  • Przestrzeganie procedur jakości i bezpieczeństwa pracy.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu zespołem.

  • Wiedza z zakresu silników spalinowych.

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik/ w warsztacie mechanicznym.

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej/zawodowej/ wyższej.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

  • Podstawy bezpieczeństwa i higieny pracy – dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy poprzez. Identyfikowanie oraz raportowanie wszelkich niebezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny LuxMed

  • Ubezp. na życie Generali

  • Essaliens plany inwestycyjno-kapitałowe

  • Dodatek urlopowy „wczasy pod gruszą”

  • Bonus roczny wypłacany na podstawie zyskowności firmy za ubiegły rok.

  • Podwyżka roczna w zależności od wyników pracy.

RESPONSIBILITIES

QUALIFICATIONS

Job Manufacturing

Organization Cummins Inc.

Role Category On-site

Job Type Shop

ReqID 2400790

Relocation Package Yes

DirectEmployers