VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

Amazon Mistrz utrzymania ruchu i infrastruktury (m/k), Reliability and Maintenance Engineering in Okmiany, Poland

Description

Nasz zespół ds. utrzymania ruchu i infrastruktury jest centralnym ogniwem zaangażowania firmy Amazon w innowacyjność. W miarę rozwoju i przystosowania się firmy Amazon do ciągłych zmian, zespół ten dba o to, aby wykorzystywane przez nas narzędzia i technologie również szły z duchem czasu. Mistrz utrzymania ruchu i infrastruktury pomaga nam być zawsze o krok do przodu, wdrażając najnowsze technologie i identyfikując nowe, wydajne sposoby pracy. Zwraca szczególną uwagę na nasze procesy, aby pomóc utrzymać wysokie standardy, a także wprowadza ulepszenia, aby podnieść je jeszcze wyżej.

Key job responsibilities

Obowiązki

  • Modelowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpiecznego użytkowania sprzętu i monitorowanie zespołów w celu zapewnienia, że wszyscy przestrzegają właściwych procesów

  • Śledzenie wydajności sprzętu poprzez kontrole wizualne, monitorowanie stanu technicznego i zadania związane z konserwacją zapobiegawczą oraz, w razie potrzeby, planowanie dodatkowych czynności serwisowych

  • Nadzorowanie techników na zmianie w celu wspierania ich rozwoju i pełnienie roli pierwszego punktu kontaktu dla inżynierów utrzymania ruchu i infrastruktury

  • Rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami w celu ograniczenia przestojów w pracy, umożliwiając jak najszybszą obsługę paczek

  • Udział w poszukiwaniu sposobów ciągłego usprawnienia systemów i standaryzacji procesów w całej sieci europejskiej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Dynamiczne środowisko pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju i awansu.

  • Szkolenia i dostęp do programów wspierających podnoszenie kwalifikacji.

  • Program mentoringu i możliwości kariery międzynarodowej.

  • Pakiet relokacyjny (podlega określonym warunkom).

A day in the life

Dzień z życia

Osoba na tym stanowisku zarządza zespołem na swojej zmianie, upewniając się, że odpowiedni sprzęt jest dla każdego dostępny i że działa prawidłowo. Obejmuje to monitorowanie procesów w celu zapewnienia przestrzegania przepisów i zasad oraz zagwarantowanie, że przeprowadzana jest konserwacja zapobiegawcza w celu zwiększenia niezawodności sprzętu.

Biorąc pod uwagę wszystko, co obserwuje podczas swojej pracy, przedstawia sugestie dotyczące ulepszeń, aby nasze systemy były bardziej wydajne i produktywne, a następnie wdraża je w obrębie całej UE. Monitoruje również procesy za pomocą narzędzi takich jak Scada, aby zagwarantować ich wydajność, a także ściśle współpracuje ze swoim bezpośrednim przełożonym, pomagając w zadaniach administracyjnych.

Osoba na tym stanowisku pracuje w jednym z naszych centrów logistycznych w systemie zmianowym, który obejmuje niektóre weekendy oraz pracę nocną. W miarę rozwoju doświadczenia w tym ekscytującym segmencie firmy Amazon otrzyma dobre przygotowanie do awansu na wyższe stanowiska.

About the team

Informacje o zespole

Centrum logistyczne to miejsce, w którym firma Amazon stawiała swoje pierwsze kroki. Ze skromnego zespołu sprzedawców książek przekształciło się ono w wysokorozwiniętą korporację o zasięgu ogólnoświatowym, która każdego dnia obsługuje ponad 1,5 miliona zamówień. Osoby pracujące w centrach logistycznych stanowią fundament naszej działalności, a ich wysiłki pomagają nam w ekspansji naszej firmy na nowe rejony oraz w rozszerzeniu wachlarza świadczonych przez nas usług. Korzystając z najnowszych technologii, stale poszukujemy sposobów na zwiększenie i udoskonalenie gamy oferowanych przez nas produktów – dostarczanych szybko i tanio.

Nasze zespoły w centrach logistycznych są pierwszym ogniwem w łańcuchu dostaw przyczyniającym się do realizacji zamówień klientów w tempie, z którego tak słyniemy. Pracujemy w centrach logistycznych, które stanowią serce prężnej sieci operacyjnej firmy Amazon i określane są niekiedy jako „pierwszy kilometr”, ponieważ to właśnie tutaj większość przesyłek rozpoczyna swoją podróż. Pomagamy również zarządzać dynamicznie zmieniającymi się składami magazynowymi i umożliwiamy realizację szybkich dostaw 24 godziny na dobę.

W naszych centrach logistycznych pracuje wiele różnych osób, bo oferujemy perspektywy dla osób o każdym poziomie umiejętności i wykształcenia. Niektórzy z nas zajmują się bezpośrednio towarami, inni analizują dane, pomagając wszystkim w firmie w podejmowaniu trafnych decyzji.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Okmiany, POL

Basic Qualifications

Podstawowe kwalifikacje

  • Kwalifikacje techniczne

  • Wcześniejsze doświadczenie w roli mistrza na stanowisku technicznym

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy zarówno w zakresie elektryki, jak i mechaniki

  • Wcześniejsze doświadczenie w automatyzacji lub w środowisku wykorzystującym urządzenia do transportu bliskiego

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie oraz języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym CEFR B2 lub wyższym

Preferred Qualifications

Preferowane kwalifikacje

Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.

  • Doświadczenie w pracy z wieloma kontrahentami i w środowisku wielozakładowym

  • Znajomość systemów sterowania opartych na sterownikach PLC oraz wymogów dotyczących zgodności z przepisami

  • Doświadczenie w używaniu komputerowych systemów zarządzania utrzymaniem ruchu do planowania konserwacji zapobiegawczej i rejestrowania czynności interwencyjnych

  • Wykształcenie wyższe, szczególnie w dziedzinie techniki, operacji lub administracji biznesowej

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

DirectEmployers