VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

ePac Flexible Packaging Grafik DTP (Prepress) in Paterek, Poland

Poszukujemy specjalisty ds. przygotowania do druku, który dołączy do naszego zespołu.

Nasz specjalista ds. przygotowania do druku otrzymuje pliki graficzne zawierające tekst i grafikę bezpośrednio od naszych klientów, naszego koordynatora ds. przygotowania do druku lub naszego specjalisty ds. wsparcia sprzedaży i przygotowuje gotowy do druku plik PDF dla naszych maszyn drukujących. Wymagane jest doświadczenie w przygotowaniu do druku.

Kim więc jesteśmy? ePac jest producentem opakowań foliowych drukowanych w technologii cyfrowej. Czynniki sukcesu ePac to nowoczesne technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń. Jesteśmy nastawieni na technologię i rozwiązania.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przegląd grafiki pod względem przydatności do druku.

  • Przygotowanie grafiki do druku.

  • Drobne korekty graficzne i tekstowe.

  • Obsługa wewnętrznych programów.

    WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Wiedza z zakresu przygotowania do druku.

  • Dbałość o szczegóły.

  • Mile widziana znajomość zasad projektowania opakowań.

  • Obsługa pakietu Adobe, w szczególności Adobe Illustrator oraz Photoshop

– warunek konieczny.

  • Umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Umiejętność pracy w środowisku zespołowym w oparciu o terminy.

  • Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się harmonogramu pracy.

    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ EDUKACJA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

TO OFERUJEMY

  • Umowa o pracę.

  • Praca na pełny etat, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, 5000 PLN - 6500 PLN.

  • Premia roczna - do 10% wynagrodzenia.

Powered by JazzHR

DirectEmployers