VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

CBRE HVAC Technician in Poznan, Poland

HVAC Technician

Job ID

166798

Posted

21-May-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Poznan - Wielkopolskie - Poland

Technik Serwisu HVAC

Opis stanowiska:

· Obsług techniczna urządzeń i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewnictwa, hydraulicznych poprzez wykonywanie konserwacji, przeglądów oraz napraw (m.in. centrale wentylacyjne, agregaty wody lodowej, wentylatory bytowe, klimatyzatory typu split) – naprawy + konserwacja

· Bieżąca obsługa obiektu - utrzymanie w gotowości eksploatacyjnej systemów, instalacji i urządzeń technicznych

· Usuwanie awarii urządzeń i instalacji technicznych (głównie: HVAC, elektryka, hydraulika)

· Monitoring zużycia mediów (energia elektryczna)

· Przygotowywanie raportów/odczytów z realizacji usługi

· Prowadzenie bieżącej dokumentacji obiektowej

· Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

· Praca w systemie CMMS (E-PM) oraz MS Office

Wymagania od kandydatów:

· Znajomość instalacji HVAC

· Certyfikat F-gaz (opcjonalnie)

· Wykształcenie średnie techniczne

· Minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

· Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

· Dyspozycyjność

· Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Bogaty pakiet benefitów

· Realne możliwości rozwoju w ramach Organizacji

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers