VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

NTT America Solutions, Inc. Service Delivery Manager in Prague, Czech Republic

Make an impact with NTT DATA

Join a company that is pushing the boundaries of what is possible. We are renowned for our technical excellence and leading innovations, and for making a difference to our clients and society. Our workplace embraces diversity and inclusion – it’s a place where you can grow, belong and thrive.

Your day at NTT DATA

Do našeho fajn servisního týmu hledáme na pozici Service Delivery Manager. Pozice SDM zodpovídá a řídí vztahy s klientem a je kontaktní osobou v rámci kontinuální dodávky servisních a Managed služeb klientovi společností NTT Czech Republic s.r.o.

Service Delivery Manager je součástí české servisní organizace NTT Czech Republic a je zaměřen primárně na zákazníky české lokální klienty a české klienty se zahraničním přesahem.

What you'll be doing

Popis pozice:

Service Delivery Manager zodpovídá a řídí vztahy s klientem a je kontaktní osobou v rámci kontinuální dodávky servisních a Managed služeb klientovi společností NTT Czech Republic s.r.o.

Popis hlavních aktivit Service Delivery Manager:

  • Působí jako primární rozhraní pro řízení vztahu s klientem a společností NTTCzech Republic.

  • Organizuje a řídí pravidelné meetingy s klientem v rámci dodávky servisních služeb klientovi

  • Zajišťuje a řídí proces pravidelného reportingu o plnění dodávky služeb v souladu se smluvními závazky

  • Zajišťuje podporu klienta při eskalacích kritických událostí v infrastruktuře klienta,

  • Kontroluje dodržování pracovních postupů a procesů v rámci dodávky služeb, přináší podněty pro změny vedoucí ke zlepšení procesů a pracovních postupů v rámci dodávky služeb.

  • Spolupráce na údržbě a čistotě dat konfigurační databáze klienta v systémech společnosti.

Odpovědnosti:

  • Primární odpovědnost je zaměřena na udržování spokojenosti klientas dodávkou služeb, obhajování klienta v rámci NTT ltd. organizací, udržování komunikace s klientem a celkové řízení vztahu s klientem. Spolupracuje na organizaci a řízení dodávky servisních služeb klientům společnosti v souladu KPI plynoucíchz aktuálně platných smluvních závazků s klienty.

  • Sekundární odpovědností je participace v rámci procesu zavádění služeb podpory dle definovaného rozsahu služeb dle smluvního ujednání a identifikaci nových obchodních příležitostí

Co by Vám nemělo chybět:

  • VŠ, SŠ vzdělání technického směru

  • Obecná znalost IT prostředí

  • Praktické zkušenosti s řízením dodávky služeb a zákaznické spokojenosti

  • Znalost s tandardů dodávání služeb dle ITIL , případně certifikace ITIL

  • Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2

  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

  • Zkušenost s poskytováním IT služeb

  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

  • Znalost používání výpočetní techniky a standardních MS Office nástrojů na úrovni power user

  • Praxe manažera řízení dodávky služeb anebo zavádění služeb v min. délce 5 let

Co Vám nabídneme my:

  • Flexibilitu a možnost práce z domova na základě dohody s manažerem

  • Roční variabilní bonus

  • Služební auto i k soukromým účelům

  • Podporu zdraví: 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči

  • 5 týdnů dovolené

  • Multisport kartu

  • Příspěvek na obědy

  • Cafeterii system

  • Náhradu mzdy v plné výši při pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok

  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc

  • Práci v mezinárodním prostředí a příjemném týmu

  • Kontakt s nejnovějšími technologiemi

  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně

Workplace type :

Hybrid Working

About NTT DATA

NTT DATA is a $30+ billion trusted global innovator of business and technology services. We serve 75% of the Fortune Global 100 and are committed to helping clients innovate, optimize and transform for long-term success. We invest over $3.6 billion each year in R&D to help organizations and society move confidently and sustainably into the digital future. As a Global Top Employer, we have diverse experts in more than 50 countries and a robust partner ecosystem of established and start-up companies. Our services include business and technology consulting, data and artificial intelligence, industry solutions, as well as the development, implementation and management of applications, infrastructure, and connectivity. We are also one of the leading providers of digital and AI infrastructure in the world. NTT DATA is part of NTT Group and headquartered in Tokyo.

Equal Opportunity Employer

NTT DATA is proud to be an Equal Opportunity Employer with a global culture that embraces diversity. We are committed to providing an environment free of unfair discrimination and harassment. We do not discriminate based on age, race, colour, gender, sexual orientation, religion, nationality, disability, pregnancy, marital status, veteran status, or any other protected category. Join our growing global team and accelerate your career with us. Apply today.

DirectEmployers