VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

GE Healthcare Technician in Páty, Hungary

Job Description Summary

A GE Healthcare üzletág részére különböző és összetett feladatok elvégzése, alkatrész vagy termék javítására (a feladatok közé tartozhat, de nem feltétlen csak ezekre terjed ki: tesztek futtatása, kísérletek végzése, a tesztek és mérések eredményeinek dokumentálása/riportálása, megfelelés és minőség, valamint javítási munkák).

GE Healthcare is a leading global medical technology and digital solutions innovator. Our mission is to improve lives in the moments that matter. Unlock your ambition, turn ideas into world-changing realities, and join an organization where every voice makes a difference, and every difference builds a healthier world.

Job Description

Feladatok/felelősségek:

  • Alkatrészek vagy rendszerek tesztelése a megfelelő működéshez valamint a teljesítményre vonatkozó előírásoknak való megfeleléshez.

  • Kapcsolatteremtés más részlegekkel a feladatok végrehajtása érdekében, annak érdekében hogy rendszeresen biztosítva legyen az anyagok és információk áramlása.

  • Segítség nyújtása a mérnöki modellek értékelésében kezdeményezéssel és önálló megítéléssel.

  • Hibaelhárítás elvégzése, amely több változót és ismeretlen információt tartalmaz, annak érdekében hogy megtaláld a kiváltó okokat és a probléma megoldását.

  • A szoftverek és hardverek értékelésének elvégzése és a tervek végrehajtása a termékismeret, a rendszer működése, az intermoduláris interakciók, mérnöki eszközök és interaktív szoftver eszközök felhasználásával.

  • Értékelés, konstruktív visszajelzés adása és vezető szerep betöltése a mérnöki munka, a gyártás és a szerviz dokumentáció fejlesztésében.

  • Tréningek fejlesztése és teljesítése.

  • Erős egyéni hozzájárulás biztosítása a csapatcélok elérése érdekében.

  • Technikai jellegű segítség nyújtása másoknak a hibaelhárításban, a kérdések megválaszolásában és törekedés a mérnökök támogatására.

  • Kommunikáció és prezentáció segítségével a többi csapattag képzése.

  • Megfelelőségi és minőségi tevékenységek vezetése úgy, hogy közben hiba trendeket keresel, minőségi ügyekről és engedményekről tanulsz, valamint továbbítod az információkat a többi technikus kollégának.

  • Gyártási szakértőként állsz helyt az új termékek bevezetésénél és közben visszajelzel a mérnökségnek és a gyártási személyzetnek, hogy az új termékeket kifejlesszék és az új eljárásokat bevezessék.

  • Betartod az EHS előírásait és politikáját.

Képesítések:

  • A GEHC Minőségi Kézikönyve, a Minőségirányítási Irányelvek, a Minőségcélok és az alkalmazandó jogszabályok és előírások tiszteletben tartása és betartása az adott munkatípusra /pozícióra vonatkozóan.

  • Az összes tervezett minőségi- és megfelelőségi képzés meghatározott határidőn belüli teljesítése.

  • Azonosítsd és jelentsd a minőséggel és a megfeleléssel kapcsolatos aggodalmakat, és szükség esetén azonnal intézkedj.

  • Képzések: A GEHC képzési követelményeinek tiszteletben tartása és betartása.

  • A gyártási folyamat megismerése és megértése, a munkamenetek, a dokumentáció konfigurációjának ellenőrzése, a nem megfelelő és átdolgozott dokumentációs követelmények, és az ezeken belüli működés annak biztosítása érdekében, hogy a készülék megfeleljen az előírásoknak.

  • Légy tudatában és összhangban a munkakör engedményeivel, az ESD-vel, kalibrálással, megelőző karbantartással, anyagazonosítással és szegregációval, valamint a jó dokumentációs gyakorlatok tiszteletben tartásával és betartásával.

  • Egyetemi végzettség; vagy középiskolai diploma és ötéves szakmai tapasztalat. Képesség a logikai hibaelhárításra alrendszeri és rendszer szinten, problémamegoldó technikák alkalmazásával.

  • Képesség a pontos következtetések levonására a vizsgált adatokról, hibákról vagy eltérésekről és segítség nyújtása a meglévő terv vagy folyamat fejlesztéséhez.

  • Légy jártas az alapvető írásos műszaki információk megértésében és értelmezésében.

  • Képesség arra, hogy irányítás nélkül és korlátozott információkkal dolgozz.

Jellemzők:

  • Bachelor diploma a gyártási, mérnöki vagy technológiai területen.

  • Alapfokú vagy mégjobb angol nyelvtudás.

Inclusion and Diversity:

GE Healthcare is an Equal Opportunity Employer where inclusion matters. Employment decisions are made without regard to race, color, religion, national or ethnic origin, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, protected veteran status or other characteristics protected by law.

We expect all employees to live and breathe our behaviors: to act with humility and build trust; lead with transparency; deliver with focus, and drive ownership – always with unyielding integrity.

Our total rewards are designed to unlock your ambition by giving you the boost and flexibility you need to turn your ideas into world-changing realities. Our salary and benefits are everything you’d expect from an organization with global strength and scale, and you’ll be surrounded by career opportunities in a culture that fosters care, collaboration and support.

#LI-KP1

#ON-SITE

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers