VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

Eurofins Laboratóriumi asszisztens in Szekszárd, Hungary

A több, mint 55 000 alkalmazottat foglalkoztató Eurofins elkötelezett saját “Testing for Life” víziója mellett, és az elmúlt 20 évben a világ egyik leggyorsabban növekvő vállalatává nőtte ki magát technológia- és szolgáltatás-innovációinak köszönhetően. Jelenleg globális piacvezetők vagyunk a környezetvédelem-, élelmiszer- és gyógyszeranalitika, a kozmetikumok tesztelése, valamint az agrártudományi CRO (Contract Research Organization) szolgáltatások terén. Emellett, vezető szerepet töltünk be a fejlett anyagtudományok, a genomika, a kriminalisztika, a fogyasztói termékek és a klinikai vizsgálatok területén nyújtott analitikai szolgáltatások területén is.

A Eurofins MINERÁG Kft az állattenyésztéstől a növénytermesztésen át a környezetvédelemig és az élelmiszer-biztonságig terjedően végez mérnöki tevékenységet. Akkreditált mintavétel (talaj, gabonafélék, műtrágya, stb.), akkreditált laboratóriumunkban talaj vizsgálatok, zöld növény vizsgálatok, műtrágya és hígtrágya vizsgálatok, vízvizsgálatok, takarmányvizsgálatok, továbbá precíziós tápanyag-gazdálkodási tervezés, talajvédelmi tervek készítése (humuszmentés, hígtrágya kijuttatás, öntözés, stb) is felöleli tevékenységi körünket.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A beérkező minták átvétele, regisztrációja;

  • Adminisztrációs tevékenység a laboratórium mintaelőkészítő részlegén;

  • A beérkezett minták előkészítése a laboratóriumi vizsgálatok végzéséhez;

  • Adatrögzítés, adatbázis kezelés;

  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés;

Az ideális jelöltünk jellemzői:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik

  • Jellemző rá a pontosság, a precizitás

  • Megbízható és felelősségteljesen végzi munkáját

Előny:

  • Vegyipari technikus végzettség

  • Korábban szerzett laboratóriumi tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Azonnali munkakezdés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő versenyképes fizetést kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttérrel, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk

  • Változatos munkakör és kihívást jelentő feladatok várnak rád

  • A pozíciónk nyitott, így azonnal tudsz kezdeni

DirectEmployers