VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

UPS Számlázási specialista in Vecsés, Hungary

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

A UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cég története több mint egy évszázaddal ezelőtt kezdődött egy mindössze 100 dolláros kölcsön felvételével, hogy elindulhasson egy apró üzenetküldő szolgáltatás. Hogyan fejlődtünk több milliárd dolláros globális vállalattá? A legmodernebb szállítási módszerünk, a nemzetközi kereskedelemi tapasztalatunk, a logisztikai és a pénzügyi szolgáltatásaink kiválósága a válasz. A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap. Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül. Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett.

A számlázási specialista elsősorban a számlázási feladatok pontosságának ellenőrzéséért és az eltérések megoldásáért lesz felelős, valamint a kibocsátott számlákkal kapcsolatos ügyfélpanaszok kezeléséért. Ezen túlmenően ez a szerepkör magában foglalja a számlázási nyilvántartások vezetését, a számlázási kérdésekkel kapcsolatos kommunikációt az ügyfelekkel, valamint a számlázási szabályzatok és eljárások betartásának biztosítását.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a társaság ügyfeleivel, társosztályaival, számlázással kapcsolatos megkeresések megválaszolása

  • A társaság belső folyamatainak ismertetése és betartatása a munkatársakkal

  • Részvétel új folyamatok bevezetésében, vagy a meglévők továbbfejlesztésében

  • A társaság ügyfeleinek és a társosztályoknak a támogatása számlázással kapcsolatos riportok elkészítésében

  • A számlázási csoport támogatása, a munkájuk segítése, koordinálása (4 fő)

  • A számlázási csoport munkájának felügyelete, értékelése (KPI)

  • Speciális számlázási esetek kezelése

  • Számlázási korrekciók ellenőrzése feldolgozás előtt (ÁFA összegek, jóváhagyások, stb.)

  • Koordinálja és ellenőrzi a kimenő számlák adatainak a törvényi előírások szerinti jelentését az adóhatóság részére (onlineszamla.nav.gov.hu )

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy business administrartion fősikolai vagy egyetemi végzettség

  • Folyékony angol nyelvtudás (szóvban és írásban egyaránt)

  • Microsoft Word, Excel, Access, és Outlook erős felhasználói ismeret

  • Vezetői tapasztalat

  • Számlázási területen szerzett tapasztalat

  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria rendszer, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Bejárási támogatás 30 Ft/km

  • Fejlődési lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Barátságos, támogató csapat

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Finance & Accounting

Requisition Number: R24007892

Location: Vecsés,Hungary

DirectEmployers