VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

CBRE Receptionist in Warsaw, Poland

Receptionist

Job ID

162378

Posted

26-Apr-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Part-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Recepcjonista na zastępstwo

Główne obowiązki:

· Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta pracownikom obiektu i ich gościom

· Zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych oraz wsparcie przy organizacji eventów

· Zapewnienie sprawnej współpracy z firmami kurierskimi i spedycyjnymi oraz dostawcami usług

· Dbałość o odpowiedni obieg korespondencji

· Rejestracja gości, rezerwacja taksówek dla gości i personelu

· Odpowiedzialność za standardy wizualne recepcji i wszystkich powiązanych obszarów

· Inne obowiązki związane z bieżącym funkcjonowaniem biura

Wymagania:

· Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

· Komunikatywność, przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w zespole

· Znajomość obsługi komputera, łatwe przyswajanie nowych technologii

· Doskonała organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów oraz wykonywania kilku zadań jednocześnie (multi-tasking)

· Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie w charakterze pracy na zastępstwo

· Możliwość rozwoju

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers