VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

Nestle Specjalista/-tka ds. Żywienia in Warszawa, Poland

Lokalizacja: Warszawa

Poznaj zakres obowiązków:

  • Prowadzenie oceny wartości odżywczej produktów Nestlé sprzedawanych na rynku w Polsce, przygotowywanie wskazówek i rekomendacji dotyczących zmian profilu żywieniowego w celu dalszego ulepszania produktów

  • Opracowywanie komunikacji żywieniowej skierowanej do konsumenta (na opakowaniach i we wszystkich innych kanałach komunikacyjnych) na bazie naukowych informacji i faktów

  • Koordynowanie współpracy ze specjalistami ds. żywienia z zewnętrznych i wewnętrznych ośrodków naukowych, śledzenie trendów żywieniowych i ich przekazywanie dalej do organizacji tak, aby zwiększyć wśród pracowników świadomość w obszarze żywienia

  • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów żywieniowych, np. dla pracowników i innych grup odbiorców w ramach prowadzonych programów edukacyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, z zakresu Dietetyki lub Technologii Żywności

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu terapii dietetycznej, pracy z pacjentem

  • Umiejętności pracy samodzielnie oraz w zespole

  • Łatwości nawiązywania kontaktów

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych, łatwości przekazywania komunikatów naukowych

  • Kreatywności, łatwość pisania tekstów popularno-naukowych

  • Biegłej znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pół etatu (20 h tyg.) na czas określony z możliwością przedłużenia współpracy, zawartą za pośrednictwem agencji zewnętrznej

  • Konkurencyjny pakiet socjalny m.in: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz emerytalny, dofinansowanie 50% do posiłków w kantynie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 min. od stacji Metro Wilanowska)

DirectEmployers