VetJobs - The Leading Military Job Board

Job Information

Siemens Staż w obszarze Serwisu Systemów Automatyki Budynkowej (f/m/d) in Warszawa, Poland

Job Family: Customer Services

Req ID: 414566

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (12 miesięcy)

Rozpoczęcie stażu: 1 lipca 2024

Wymiar etatu: pełny etat

Świat wzywa do podjęcia pilnych działań w celu ograniczenia zmian klimatu, największego wyzwania naszych czasów. Potrzebujemy bardziej zrównoważonego rozwoju dla dobra ludzi i planety. W Smart Infrustructre tworzymy i pracujemy nad nowymi, innowacyjnymi produktami wspomagającymi rozwój i transformację energetyczną w Polsce.

W ramach stażu pozyskasz wiedzę z zakresu z systemów automatyki budynkowej i BMS Zdobędziesz umiejętności w trzech obszarach funkcyjnych - Wsparcia Technicznego, Serwisowania, Zarządzania Projektem, które na co dzień ściśle ze sobą współpracują.

Zyskasz również możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami, którzy wyposażą Cię w wiedzę i umiejętności Młodszego Inżyniera / Młodszej Inżynierki Serwisu.

Posiadasz wykształcenie techniczne i interesują Cię zagadnienia? Chcesz przyczynić się do ograniczenia emisji CO2 i ochrony naszej planety? Fascynują cię nowoczesne technologie, budynki 4.0? Super, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Create a better #TomorrowWithUs i dołącz do naszego Programu Stażowego!

Twoje przyszłe zadania to:

  • Poznanie portfolio produktów i rozwiązań z zakresu systemów automatyki budynkowej i BMS firmy Siemens

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Wsparcie w programowaniu oraz konfiguracji systemów automatyki budynkowej oraz BMS

  • Wsparcie techniczne w zakresie systemów automatyki budynkowej i BMS

  • Udział w pracach uruchomieniowych systemów automatyki i BMS

  • Udział w przeglądach i interwencjach serwisowych

  • Współpraca z innymi działami branży SI

Jeśli:

  • Jesteś studentem_tką IV lub V roku studiów na kierunku automatyka (dowolna uczelnia techniczna)

  • Znasz podstawowe pojęcia z obszaru automatyki oraz procesów w systemach wentylacji, klimatyzacji, ciepłownictwa.

  • Wiesz czym są sieci informatyczne, maszyny wirtualne, systemy operacyjnych Windows, Windows Server, protokoły komunikacyjne (Modbus, BACnet), standard OPC

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w wymiarze pełnego etatu na czas trwania stażu

  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych (ok. 20% czasu)

  • Jesteś osobą komunikatywną, potrafiącą pracować w zespole,

  • Umiesz organizować swoją pracę

  • Wykazujesz zaangażowanie, inicjatywę i chęć do nauki…

…to czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy:

  • Płatny staż: 6000 – 6500 PLN (brutto)

  • Umowa o pracę na czas określony (rok)

  • Indywidualny Plan Rozwoju, który ustalasz razem z Opiekunem stażu

  • Wierzymy, że najlepsza wiedza to taka, którą możesz wykorzystać w praktyce: u nas rozwiniesz swoje umiejętności przy wsparciu doświadczonych ekspertów w zespole, zdobędziesz wiedzę i zastosujesz ją w praktyce

  • Oferujemy Ci rozwijające i dopasowane do umiejętności zadania, a gdy napotkasz wyzwanie – możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc

  • Pracujesz w firmie, która prowadzi projekty o dużym znaczeniu dla społeczeństwa i planety m.in. z zakresu transformacji energetycznej i dekarbonizacji

  • Lubimy się angażować: dajemy możliwość tworzenia i brania udziału w różnych inicjatywach związanych z wolontariatem, ekologią czy sportem (FitChallange, Konkurs na drużynę sportową)

  • Dbamy o dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole i firmie: nasza kultura organizacyjna opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku

  • Dodatkowe, płatne dni wolne

  • Karta lunchową doładowywaną co miesiąc stałą kwotą

  • Kafeterie MyBenefit: vouchery do sklepów, teatr, kino itp.

  • Opiekę medyczną, Ubezpieczenie na życie

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

Czekamy na Twoją aplikację!

DirectEmployers